Home Cursuri AVT Examene Despre Noi Referinte Articole Cursul lunii Cariere Contact Blog
Accesis Train Conversation Accesis Human Resources - cariera Stagiu de Practica pentru Studenti
Accesis / Cariere / Accesis Train Conversation Cariere

Accesis Train Conversation cariere

Profil Accesis

Accesis
este o companie in care departamentul de comunicare in limbi straine Accesis Train Conversation lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru invatarea limbilor straine. Standardele de predare se aliniaza cerintelor Common European Framework impuse in UE iar trainerii sunt inscrisi in programe de dezvoltare continua in predare.

Alatura-te noua in depatamentul de limbi straine Accesis Train Conversation

Daca sunteti dornici de perfectionare continua si aveti experienta in a construi si mentine relatii durabile cu clientii si partenerii nostri, va invitam in echipa. Va veti perfectiona in intelegerea mediului de afaceri si a customizarii solutiilor pentru clienti si veti avea programe de dezvoltare profesionala si personala.  Veti experimenta profesionalismul si libertatea de inovatie.

Responsabilitati

•livrarea programelor de training si a cursurilor
•administrarea grupelor de studiu (monitorizarea evolutiei, customizarea si feedback-ul pentru participanti)
•construirea programelor de training, colaborarea in dezvoltarea profesionala
•mentinerea serviciilor la un standard inalt

Este necesar sa aveti:

•studii de limba si literatura straina: Engleza/Franceza/Germana principal
•dorinta de intelegere a mediului de afaceri si a activitatilor clientilor
•dedicare si orientare catre clienti
•colaborare in echipa si fluenta in comunicare
•disponibilitate de lucru dupa-amiaza

Oferim:

•pachet salarial atractiv
•cursuri de dezvoltare personala
•activitati de echipa
•bonusuri suplimentare
Trimiteti-ne CV-ul si o scrisoare de intentie pe adresa office@accesis.ro pentru a va putea alatura echipei!

Accesis Human Resources

Pentru a intelege nevoile dvs. am deschis dialogul Accesis Human Resources. Manageri cu experienta va vor fi mentori. Trainingul aici inseamna bucuria impartasirii experientelor de top.

Accesis Train Conversation

Ne aliem în drumul spre a fi înțeleși prin cursurile de comunicare în limba straină. Acestea simuleaza situațiile cele mai dese de comunicare pe care le întâlniți zilnic într-o țară străină sau în mediul de lucru.

8 secrete pentru invatarea limbilor straine.
Tot ce ai vrut sa stii, intr-un singur articol.